Ljetna idila: Vodice, suton, lagana glazba, smijeh, rekoh: 'Nosim blizance!' i dok se Fini-mini skuhaju, u trenu on nestade, živote robijo, eh!🏃🏻➡️
Podijeli s prijateljima
Iznenadila dečka cvijećem 🌷
Išla sam s obitelji gledati film Svadba u Dom Ive Gregurevica za 5 km/2,5€…. A u isto vrijeme kod nas u kinima je bila za 9€ u CineStar kinima!
Jahala sam devu, ronila sa bocom na kisik, vozila quad po pustinji! Par dana čistog adrenalina!!