U 61.oj godini sam dala otkaz u zaštitarstvu, radi besramno niskih primanja i odlučila naći novi posao i bolje sutra. I uspjela sam, Bogu hvala.
Podijeli s prijateljima
Iznenadila dečka cvijećem 🌷
Išla sam s obitelji gledati film Svadba u Dom Ive Gregurevica za 5 km/2,5€…. A u isto vrijeme kod nas u kinima je bila za 9€ u CineStar kinima!
Jahala sam devu, ronila sa bocom na kisik, vozila quad po pustinji! Par dana čistog adrenalina!!