Nije bilo vlaka do jutra pa smo noć proveli na ulici uz hotel, sjedili na cesti i na kiši i vjetru čekali jutro dok su čudni ljudi prolazili kraj nas.
Podijeli s prijateljima
Iznenadila dečka cvijećem 🌷
Išla sam s obitelji gledati film Svadba u Dom Ive Gregurevica za 5 km/2,5€…. A u isto vrijeme kod nas u kinima je bila za 9€ u CineStar kinima!
Jahala sam devu, ronila sa bocom na kisik, vozila quad po pustinji! Par dana čistog adrenalina!!