Na proputovanju, Priboj je bio najbliža bolnica,a završilo je sa taksi pričom za pamćenje, prije ulaska u bolnicu već sam rodila ispred nje.
Podijeli s prijateljima
Iznenadila dečka cvijećem 🌷
Išla sam s obitelji gledati film Svadba u Dom Ive Gregurevica za 5 km/2,5€…. A u isto vrijeme kod nas u kinima je bila za 9€ u CineStar kinima!
Jahala sam devu, ronila sa bocom na kisik, vozila quad po pustinji! Par dana čistog adrenalina!!