Ovdje sam curu tijekom ljetnog godišnjeg pitao da otvorimo vezu. Odnosno, da je malo otpetljamo. 😅 Otpetljala je ona mene.
Podijeli s prijateljima
Iznenadila dečka cvijećem 🌷
Išla sam s obitelji gledati film Svadba u Dom Ive Gregurevica za 5 km/2,5€…. A u isto vrijeme kod nas u kinima je bila za 9€ u CineStar kinima!
Jahala sam devu, ronila sa bocom na kisik, vozila quad po pustinji! Par dana čistog adrenalina!!